Przedstaw swój obiekt z całkowicie innej perspektywy! Profesjonalnie i kompleksowo wykonujemy zdjęcia z drona, fotografie i filmy, które otwierają zupełnie nowe możliwości przedstawienia miejsc oraz wydarzeń.

Zdjęcia z drona – dlaczego warto?

Panorama 360 efektywnie prezentuje obiekt i otoczenie. Zdjęcia sferyczne to nic innego jak zdjęcia panoramiczne obejmujące cały otaczający widok wokół aparatu. Natomiast filmowanie dronem z powietrza odbywa się w jakości 4K/30 FPS. Dzięki temu gotowe wideo i fotografie z powietrza wyróżniają się doskonałą jakością obrazu. Ponadto wysoka jakość pozwala na wydruki wieloformatowe. W rezultacie można tworzyć zróżnicowane foto-obrazy oraz bannery, a także inne wydruki wieloformatowe. Oferowane przez nas fotografia i wideo z powietrza, panoramy i zdjęcia sferyczne sprawiają, że całość prezentuje się bardzo profesjonalnie, a w rezultacie potencjalni klienci pozytywnie oceniają daną ofertę. Oferujemy także możliwość obróbki fotografii i montaż filmu.

Filmowanie dronem – dla kogo?

Zdjęcia sferyczne i filmowanie dronem to usługa, która skierowana jest przede wszystkim dla agencji nieruchomości oraz deweloperów i architektów. Filmy i fotografie doskonale sprawdzają się do promocji nieruchomości i z powodzeniem stosowane są do wynajmu lub sprzedaży domów, mieszkań czy działek przeznaczonych pod inwestycje. Panorama 360 oraz pozostałe usługi to także odpowiednie rozwiązanie dla firm. Służymy wsparciem podczas różnego rodzaju eventów firmowych i imprez masowych czy plenerowych imprez okolicznościowych, a także podczas tworzenia spotów reklamowych.