Szukasz oryginalnych i skutecznych usług reklamowych? Skorzystaj z naszej oferty! Profesjonalnie tworzymy kompleksowe rozwiązania w zakresie produkcji multimedialnych. Wirtualne spacery prezentują wnętrze i otoczenie obiektu. Mogą być wykorzystywane w promocji nieruchomości. Odkryj zalety prezentowanego przez nas rozwiązania i skorzystaj z naszej oferty.

Wirtualny spacer – co to?

Jest to innowacyjny sposób na prezentowanie obiektu. Składa się z serii zdjęć sferycznych, które pozwalają na obejrzenie obiektu z każdej strony. W przypadku niewielkich pomieszczeń już tylko jedno ujęcie wystarczy, by zaprezentować klientowi swoją ofertę w oryginalny sposób. Technologia oferuje nieograniczone możliwości reklamowe. Istnieje możliwość połączenia ujęć 360 z powietrza ze spacerem 3D wewnątrz obiektu.

Co obejmuje usługa wirtualnego spaceru?

Wirtualny spacer to kompleksowa usługa, dzięki której nasi Klienci otrzymują link do łatwego udostępniania oraz kod do osadzenia projektu na stronie www. Istnieje także możliwość dodania opisów i elementów multimedialnych. Cena zależy od ilości i rodzaju panoram składających się na wirtualne zwiedzanie. Odkryj naszą przykładową realizację, by przekonać się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Poznaj naszą pełną ofertę, by sprawdzić, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Spacer wirtualny – dla kogo?

Jest to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą oprowadzić klientów po swojej firmie. Usługi reklamowe tego rodzaju z powodzeniem stosowane są praktycznie w każdej branży. Obejmuje to np. restauracje, hotele, salony kosmetyczne, muzea i galerie. Wirtualne zwiedzanie pozwala na podkreślenie wizerunku firmy i sprawdza się również jako forma wizualizacji przestrzeni biurowych, przestrzeni przemysłowych oraz terenów inwestycyjnych.