Innowacyjna technologia pozwala na stworzenie trójwymiarowego modelu nieruchomości. Matterport 3D umożliwia stworzenie przestrzennego modelu obiektu z możliwością płynnego poruszania się po nim. Zdjęcie 360 stopni dzięki wysokiej rozdzielczości pozwala na odkrycie każdego, nawet najmniejszego detalu obiektu. W ten sposób jesteśmy w stanie w pełni zaprezentować jego strukturę i rozmieszczenie pomieszczeń, po których można się również płynnie poruszać. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszych usług.

Co obejmuje usługa Matterport?

Wszystkim zainteresowanym oferujemy w pełni kompleksową usługę, w której skład wchodzi film kilkunastosekundowy (generowany automatycznie), funkcja spaceru VR oraz osadzenie znaczników mattertag. Dodatkowo nasi Klienci otrzymują link do łatwego udostępniania oraz kod do osadzania wirtualnego spaceru na stronie www, a także możliwość eksportu do Google Street View. Matterport 3D jest ważny przez 1 rok z możliwością przedłużenia. Cena Matterport zależy od powierzchni skanowanego obiektu.

Wirtualny spacer Matterport – zalety

Istnieje możliwość dodawania mattertag. Są to specjalne znaczniki zawierające informacje o danym obiekcie. Do znaczników można dodać również treści multimedialne różnego rodzaju, takie jak zdjęcia i wideo oraz muzyka. Zwykłe zdjęcia nie są w stanie w pełni zobrazować Twojego wnętrza. Sprawdź naszą przykładową realizację, by przekonać się, jak może wyglądać Twój wirtualny spacer 3D.

Matterport – dla kogo?

Matterport 3D to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą przedstawić dany obiekt w atrakcyjny sposób – wystarczy jedno zdjęcie, by uzyskać wszystko, co potrzebne do osiągnięcia Twojego celu. Z usługi Matterport 3D z powodzeniem korzystają biura i agencje nieruchomości, a także restauracje, hotele i pensjonaty, sale weselne, firmy budowlane i projektowe, a także deweloperzy oraz instytucje publiczne, takie jak muzea, galerie sztuki, banki. Naszą usługę kierujemy także do osób prywatnych, które chcą wystawić swoje mieszkanie lub dom na sprzedaż, lub wynajem. Oferujemy także klasyczny wirtualny spacer Google Street View do publikacji na Mapie Google.